26 Lip 2017

Aktywne Grabie Na Spontanie – Wyniki VI Kolejki

Grupa A

P.Kosińska (K), D.Dębek (M) – J. Fois (K), S.Sipurzyński (M) 13:21

P.Kosińska (K), D.Dębek (M) – K. Waracka (K), A. Suska (K)13:21

P.Kosińska (K), D.Dębek (M) – R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M) 21:12

  1. Fois (K), S.Sipurzyński (M) – K. Waracka (K), A. Suska (K) 21:15
  2. Fois (K), S.Sipurzyński (M) – R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M) 21:13
  3. Waracka (K), A. Suska (K) – R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M) 21:11

Tabela Grupy A

  1. Fois (K), S.Sipurzyński (M)
  2. Waracka (K), A. Suska (K)
  3. Kosińska (K), D.Dębek (M)
  4. Pokrzywiński (M), T.Libra (M)

Grupa B

  1. Jarociński (M), M. Skowroński (M) – M. Kukawski (M), R.Wittstok (M) 21:15
  2. Jarociński (M), M. Skowroński (M) – G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M) 21:15
  3. Jarociński (M), M. Skowroński (M) – P. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M) 21:14
  4. Kukawski (M), R.Wittstok (M) – G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M) 14:21
  5. Kukawski (M), R.Wittstok (M – P. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M) 18:21
  6. G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M) – P. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M) 13:21

Tabela Grupy B

  1. Jarociński (M), M. Skowroński (M)
  2. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M)
  3. Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M)
  4. Kukawski (M), R.Wittstok (M)

Grupa C

  1. Malesa (M), M. Szymczyk (M) – M. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M) 10:21
  2. Malesa (M), M. Szymczyk (M) – A. Szufladowicz (K), T. Michalski (M) 16:21
  3. Malesa (M), M. Szymczyk (M) – K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M) 21:14
  4. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M) – A. Szufladowicz (K), T. Michalski (M) 21:15
  5. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M) – K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M) 21:14
  6. Szufladowicz (K), T. Michalski (M) – K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M) 21:9

Tabela Grupy C

  1. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M)
  2. Szufladowicz (K), T. Michalski (M)
  3. Malesa (M), M. Szymczyk (M)
  4. K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M)

Miejsca 10-12

K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M) – R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M) 21:18

K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M) – M. Kukawski (M), R.Wittstok (M) 21:18

R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M) – M. Kukawski (M), R.Wittstok (M) 15:21

Miejsca 7-9

P.Kosińska (K), D.Dębek (M) – M. Malesa (M), M. Szymczyk (M) 15:21

P.Kosińska (K), D.Dębek (M) – G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M) 14:21

Malesa (M), M. Szymczyk (M) – G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M) 22:20

 

Miejsca 4-6

Waracka (K), A. Suska (K) – P. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M) 8:2

Waracka (K), A. Suska (K) – A. Szufladowicz (K), T. Michalski (M) 15:21

Gregorek (M), Z.Adamczyk (M) – A. Szufladowicz (K), T. Michalski (M) 21:17

Miejsca 1-3

Fois (K), S.Sipurzyński (M) – K. Jarociński (M), M. Skowroński (M) 18:21

Fois (K), S.Sipurzyński (M) – M. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M) 18:21

Jarociński (M), M. Skowroński (M) – M. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M) 21:23

 

Tabela końcowa V Kolejki:

  1. M. Skwarzec (M), D.Urbanowicz (M)
  2. K. Jarociński (M), M. Skowroński (M)
  3. J. Fois (K), S.Sipurzyński (M)
  4. P. Gregorek (M), Z.Adamczyk (M)
  5. A. Szufladowicz (K), T. Michalski (M
  6. K. Waracka (K), A. Suska (K)
  7. M. Malesa (M), M. Szymczyk (M)
  8. G.Grzegorzewski (M), P.Wysocki (M)
  9. P.Kosińska (K), D.Dębek (M
  10. K Kraszkiewicz (K), M. Budzisz (M)
  11. M. Kukawski (M), R.Wittstok (M)
  12. R.Pokrzywiński (M), T.Libra (M)